Londýn - letenky do Londýna

Letenky do Londýna se dají sehnat celoročně velice levně. Pokud si letenky zarezervujete včas, neměl by být problém vejít se do částky 2 000 Kč v případě zpáteční letenky do Londýna včetně poplatků a tax. Do Londýna létá nespočet leteckých společností a co je důležité velká část z nich je nízkonákladová. Nevýhodou nízkonákladové společnosti pak může být, že některé létají na vzdálenější londýnská letiště, ale naštěstí díky našim tipům jak se dopravit z letiště se dostanete do centra Londýna za pár liber. Při rezervaci vašich letenek doporučujeme využít internetového skeneru nejlevnějších letenek www.skyscanner.net - letenky vám nakombinuje tak, aby vás ve vámi zadaném termínu vyšly opravdu nejlevněji. Též můžete využít našeho online rezervační formuláře pro nejlevnější letenky:


 

 

 

 

 

 

S kým nejlevněji do Londýna?

www.wizzair.com (létá na letiště Londýn - Luton)

www.skyeurope.com (létá na letitě Londýn - Luton)

www.ryanair.com (létá z Brna na letiště Londýn - Stansted)

 

s těmito leteckými společnosti poletíte opravdu nejlevněji, další společnosti, které létají z Prahy do Londýna jsou např. Click4Sky, BritishAirways, Air Berlin, ČSA, KLM, Swiss Airlines a další. Letenky můžete sehnat opravdu levně počkáte-li si na nejrůznější akce, které letecké společnosti pořádají, např. Ryanair každý týden zveřejňuje akce na své letenky a mnohy zde bývají letenky z Brna do Londýna za cenu od 1 Kč nebo od 130 Kč, což je cena za kterou nekoupíte ani lístek Praha-Brno.

 

Mimochodem, slyšeli jste o tom, že stewardky společnosti Ryanair každý rok fotí charitativní kalendář? Potkat jednu z těchto svůdných krasavic na palubě vaši linky Praha-Londýn se tedy při cestě s touto společností může poštěsit i vám :)